...

Dowiedz się więcej o nas

Kim jesteśmy?

Jeden dostawca wszystkich wyrobów metalowych niezależnie od technologii wytwarzania. W Prasmet łączymy know-how i technologie, dlatego mamy wszystkie istniejące procesy do obróbki blach i prętów. Standardem jest to, że firmy mają jedną specjalizacje, np. produkcja blach, ale elementy toczone czy wykrawane trzeba zamawiać gdzie indziej. W Prasmet wszystko jest na miejscu. Jedynym naszym ograniczeniem jest wielkość wyrobu, ponieważ specjalizujemy się w produkcji małych elementów (średnica toczonych detali to „fi 26”, a detali z blach wytwarzanych z naciskiem do 100 ton)

Nasz park maszynowy

Naszych klientów wspieramy przy opracowywaniu nowych produktów i rozwiązań technoavlogicznych. Opracowujemy i tworzymy pierwsze funkcjonalne prototypy oraz nowe urządzenia. Produkujemy podzespoły w seriach od 100 do 10.000.000 sztuk rocznie.

Wykrawanie

Toczenie

Narzędziownia

Obróbka dodatkowa

Obróbka dodatkowa

Dowiedź się więcej »

Doświadczenie i know how

Niezależnie od wielkości produkcji klienta, jesteśmy w stanie dopasować nasz model współpracy tak, aby realizować zlecenie optymalnie pod kątem ceny, jakości i terminu oraz spełniać nawet specyficzne wymagania.
Nasze praktyczne doświadczenie oraz know-how umożliwia nam skrócenie do minimum czasu uruchomienia produkcji oraz pozwala na szybkie dobranie właściwej technologii wytwarzania. Pozwala to na zaoszczędzenie przez Klienta znacznych kosztów wynikających z błędnie zaplanowanego procesu oraz długiego okresu przygotowania produkcji.

prasmet budynek

Lokalizacja doskonała dla produkcji

Lokalizacja blisko autostrady A4 daje pewność, że dostawy odbywają się bez zbędnych opóźnień. Dzięki temu możemy skracać terminy dostaw do Klientów. Codziennie wysyłamy detale firmami kurierskimi, które dostarczają towar do odbiorców na drugi dzień. Wysyłki lotnicze mogą być odprawione samolotem nawet tego same dnia.

stały i sprawdzony dostawca

Doświadczenie w roli dostawcy podzespołów do montażu

Lat
na rynku
0
Krajów dostaw
na świecie
0
Maszyn
i urządzeń
0
Stałych
klientów
0
prasmet budynek

Prasmet w liczbach

Naszych klientów wspieramy przy opracowywaniu nowych produktów i rozwiązań technologicznych. Opracowujemy i tworzymy pierwsze funkcjonalne prototypy oraz nowe urządzenia. Produkujemy podzespoły w seriach od 100 do 10.000.000 sztuk rocznie.

zainteresowała Cie nasza oferta?

Porozmawiaj z Doradcą

Podczas rozmowy z Doradcą będziemy mogli wspólnie zastanowić się nad najlepszym rozwiązaniem Twojego problemu.

Złóż zapytanie ofertowe

Skontaktuj się z nami aby porozmawiać o warunkach współpracy.