...

Dowiedz się więcej o nas

Kim jesteśmy?

Funkcjonujemy na rynku pod nazwą Prasmet od 2002 roku. Jesteśmy producentem podzespołów stosowanych w przemyśle energetycznym, samochodowym, oświetleniowym i AGD. Współpracujemy nie tylko z dużymi światowymi koncernami, ale również z polskimi firmami rodzinnymi. Nasz model biznesowy opieramy na ciągłej, stałej i stabilnej współpracy.

prasmet budynek

Najwyższa jakość wykonywanych usług

Naszych klientów wspieramy przy opracowywaniu nowych produktów i rozwiązań technologicznych. Opracowujemy i tworzymy pierwsze funkcjonalne prototypy oraz nowe urządzenia. Produkujemy podzespoły w seriach od 100 do 10.000.000 sztuk rocznie.

Posiadamy wiele procesów i wciąż rozwijamy nowe. Produkujemy elementy toczone, wykrawane, gięte, tłoczone. Są to głównie specjalne śruby, wkręty plombowe, nakrętki, elementy siłowników, okuć meblowych, kątowniki, wsporniki, ramki, metalowe obudowy, osłony i pokrywy, klemy, mosiężne zaciski, zatrzaski, zaczepy, sprężyny dociskowe – wszystko co można stworzyć z dowolnych stopów metali – żelaznych i nieżelaznych, zarówno z prętów jak i z blach.

kilka faktów: