Nasze Know-How

Branża, w której działamy opiera się głównie na know-how, co bezpośrednio przekłada się na tworzone technologie jak i wydajniejszą produkcję. Zdobyte w czasie 20-letniej historii firmy doświadczenie i nasza baza wiedzy, pozwala rozwiązywać problemy lub optymalizować produkcję na podstawie zrealizowanych wcześniej projektów.

Jak nasze Know-How definiuje innowacje w produkcji

Niezależnie od wielkości produkcji klienta, jesteśmy w stanie dopasować nasz model współpracy tak, aby realizować zlecenie optymalnie pod kątem ceny, jakości i terminu oraz spełniać nawet specyficzne wymagania.

Nasze praktyczne doświadczenie oraz know-how umożliwia nam skrócenie do minimum czasu uruchomienia produkcji oraz pozwala na szybkie dobranie właściwej technologii wytwarzania. Pozwala to na zaoszczędzenie przez Klienta znacznych kosztów wynikających z błędnie zaplanowanego procesu oraz długiego okresu przygotowania produkcji. 

Umacniana od wielu lat pozycja na rynku, umożliwia nam zagwarantowanie długoletniej, stabilnej współpracy w projektach. Zdobyte doświadczenie sprawia, że odpowiedzialnie i świadmie podchodzimy do szacowania kosztu produkcji.


Naszych klientów wspieramy przy opracowywaniu nowych produktów i rozwiązań technologicznych. Opracowujemy i tworzymy pierwsze funkcjonalne prototypy oraz nowe urządzenia. Produkujemy podzespoły w seriach od 100 do 10.000.000 sztuk rocznie.

 

Posiadamy wiele procesów i wciąż rozwijamy nowe. Produkujemy elementy toczone, wykrawane, gięte, tłoczone. Są to głównie specjalne śruby, wkręty plombowe, nakrętki, elementy siłowników, okuć meblowych, kątowniki, wsporniki, ramki, metalowe obudowy, osłony i pokrywy, klemy, mosiężne zaciski, zatrzaski, zaczepy, sprężyny dociskowe – wszystko co można stworzyć z dowolnych stopów metali – żelaznych i nieżelaznych, zarówno z prętów jak i z blach.