...

Toczenie

Produkujemy wyroby toczone z prętów – śruby, nakrętki, ośki, tuleje. Przygotowujemy proces na podstawie rysunku technicznego, szkicu lub przesłanych wzorów. Poza produkcją, przeprowadzamy również proces hartowania, pokrycia galwanicznego, montażu, zgrzewania lub spawania. Nasze elementy są myte w ultradźwiękach, poddane obróbce wibrościernej lub piaskowaniu. Dzięki temu klient otrzymuje od nas gotowy produkt.

Wykrawanie

Projektujemy i wykonujemy oprzyrządowanie, a następnie wdrażamy je do produkcji. Gwarantujemy w ten sposób wysoką jakość i zgodność wyrobu z dokumentacją. Dzięki takiemu procesowi eliminujemy ewentualne konflikty na linii projektant-wykonawca-użytkownik.

Narzędziownia

Jesteśmy zakładem produkcyjnym, który posiada własną narzędziownię. Dzięki temu możemy zagwarantować
ciągłość dostaw i ekspresowe naprawy przyrządów w przypadku awarii. Naprawiamy i dorabiamy matryce oraz
stemple.

Dla nas liczy się

Najwyższa jakość wykonywanych usług

Aby proces produkcji przebiegał prawidłowo, postępujemy zgodnie z najwyższymi standardami – posiadamy certyfikat ISO 9001:2015, przygotowujemy dokumentację PPAP, wykonujemy kontrolę naszych wyrobów na każdym etapie produkcji. Posiadamy własne laboratorium pomiarowe założone z takich urządzeń jak współrzędnościowa maszyna pomiarowa WENZEL, cyfrowy mikroskop pomiarowy KEYENCE, twardościomierze, projektory pomiarowe, a każdy nasz pracownik korzysta z suwmiarki lub mikrometru

Dowiedz się więcej o nas

Kim jesteśmy?

Funkcjonujemy na rynku pod nazwą Prasmet od 2002 roku. Jesteśmy producentem podzespołów stosowanych w przemyśle energetycznym, samochodowym, oświetleniowym i AGD. Współpracujemy nie tylko z dużymi światowymi koncernami, ale również z polskimi firmami rodzinnymi. Nasz model biznesowy opieramy na ciągłej, stałej i stabilnej współpracy.

Najwyższej jakości
Toczenie

Profesjonalne
Wykrawanie

Własna
Narzędziownia

cała prawda

Jaki jest nasz zakres produkcji?

Posiadamy wiele procesów i wciąż rozwijamy nowe.
Produkujemy elementy toczone, wykrawane, gięte, tłoczone. Są to głównie specjalne śruby, wkręty plombowe, nakrętki,
elementy siłowników. 

przykładowe materiały:

zainteresowała Cie nasza oferta?

Skontaktuj się!

Nasi konsultanci są dostępni do Państwa dyspozycji – jeżeli nie udało się nam odpowiedzieć na nurtujące Państwo pytania – prosimy o kontakt a na pewno rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

Wyślij do nas zapytanie!

Zaufali nam: