o firmie

Funkcjonujemy na rynku pod nazwą Prasmet od 2002 roku. Jesteśmy producentem podzespołów stosowanych w przemyśle energetycznym, samochodowym, oświetleniowym i AGD. Współpracujemy nie tylko z dużymi światowymi koncernami, ale również z polskimi firmami rodzinnymi. Nasz model biznesowy opieramy na ciągłej, stałej i stabilnej współpracy.

Naszych klientów wspieramy przy opracowywaniu nowych produktów i rozwiązań technologicznych. Opracowujemy i tworzymy pierwsze funkcjonalne prototypy oraz nowe urządzenia. Produkujemy podzespoły w seriach od 100 do 10.000.000 sztuk rocznie.

Posiadamy wiele procesów i wciąż rozwijamy nowe. Produkujemy elementy toczone, wykrawane, gięte, tłoczone. Są to głównie specjalne śruby, wkręty plombowe, nakrętki,

elementy siłowników, okuć meblowych, kątowniki, wsporniki, ramki, metalowe obudowy, osłony i pokrywy, klemy, mosiężne zaciski, zatrzaski, zaczepy, sprężyny dociskowe – wszystko co można stworzyć z dowolnych stopów metali – żelaznych i nieżelaznych, zarówno z prętów jak i z blach.

 

Kilka faktów:
Rok założenia: 2002
Zatrudnienie: 46 osób
Wielkość rocznych obrotów: 10 mln zł
Zajmowany obszar: 2,6 ha
Powierzchnia produkcyjna: 4000 m2
Powierzchnia magazynowa: 500 m2
Certyfikat ISO 9001:2015